Napisz do nas

Zrealizowane:

 • 29.08 Sztuka nie odkładania rzeczy na później - Mirek Sikora

   Mirosław Sikora – psychoterapeuta/coach, członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu. Ukończył Studium Polityki Relacji oraz kurs coachingu metodami psychologii procesu. Poza psychoterapią prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz pracuje z relacjami i grupami. Jego wykształcenie obejmuje marketing i zarządzanie oraz teatrologię a w swoim doświadczeniu życiowym miał okazję pracować zarówno w środowisku korporacyjnym (m.in. Daewoo-FSO) jak i artystycznym (m.in. Nowy Teatr Krzysztofa Warlikowskiego). Przez szereg lat pracował jako doradca psychologiczny pomagając osobom w trudnościach i sytuacjach kryzysowych. Na co dzień miłośnik teatru, czworonogich przyjaciół ludzi oraz współczesnych technologii. Kocha podróżować, poznawać nowych ludzi i doświadczać nowego.

   Sztuka nie odkładania rzeczy na później

   Praca magisterska czekająca na napisanie? Porządki, które same się nie zrobią? Straszliwe demony zwane Dedlajnami i Asapami?

   Spróbujemy się z nimi wspólnie uporać. Będzie to webinar poświęcony trudnościom w dokańczaniu spraw, pomagający odkrywać nieuświadomione źródła prokrastynacji oraz odnajdywać swój osobisty sposób radzenia sobie z nimi.

 • 12.09 Motywacja i dbanie o swoje potrzeby - Hania Malinowska

   Hanna Malinowska – Wikaryjczyk - certyfikowany Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, magister psychologii, absolwentka studium z zakresu uzależnień. Podyplomowo kształciłam się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej: ukończyłam czteroletnie studia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego nr 376. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.

   Troska o samego siebie

   Co to jest prokrastynacja i dlaczego zabiera tak dużo czasu? Samoakceptacja a motywacja. Czy warto być swoim najlepszym przyjacielem? A co wtedy stanie się z moją motywacją? Jeśli umiesz zaakceptować siebie, to według nowych badań masz większe szanse na dojście do celu. Jak to zrobić? Co to jest troska o samego siebie?

 • 18.09 Nauczyciel w roli - teatralne techniki radzenia sobie ze stresem - Marta Przywara

   Marta Natalia Przywara - teatrolożka (absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie), pedagożka teatru, kuratorka nowoczesnych projektów edukacyjnych. Dwa lata pracowała w gimnazjum w Wielkopolsce jako etatowa nauczycielka teatru. Wraz ze swoim zespołem stworzyła 8 spektakli, prezentowanych lokalnej społeczności. Ma również doświadczenie w pracy w startupie edu-tech, gdzie odpowiadała za tworzenie i produkcję scenariuszy lekcji dla nauczycieli w USA i Nigerii. Od czterech lat mieszka w Krakowie, współpracuje m.in. z Fundacją Uniwersytet Dzieci (prowadząc warsztaty dla młodzieży i wolontariuszy oraz wykłady dla rodziców) oraz Ośrodkiem Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka (edukatorka, pracuje m.in. z młodzieżą, studentami i dorosłymi). Autorka publikacji edukacyjnych: scenariuszy lekcji z wielu dziedzin oraz warsztatów teatralnych i bajek edukacyjnych.

   Nauczyciel w roli - teatralne techniki radzenia sobie ze stresem

   Webinar podejmie temat związków i podobieństw w pracy aktora i nauczyciela - występującego, "performującego" przed klasą, znajdujacego się niejako pod nieustannym ostrzałem spojrzeń "widzów" - uczniów. Może to bywać czynnikiem generującym stres. W trakcie webinaru chciałabym się zastanowić czy musi tak być oraz co z tego wynika. Jeśli możemy zestawić zawodowe role nauczyciel/aktor, to w jakim stopniu mogą nam się przydać techniki teatralne? Uczestnicy wezmą udział w kilku zaproponowanych ćwiczeniach i zostaną zainspirowani do własnych przemyśleń i poszukiwań w tym obszarze.

 • 4.10 Prześladowanie w internecie i inne formy przemocy psychicznej online - jak sobie radzić - Radosław Kopytowski

   Webinar podejmuje temat prześladowania w Internecie w ujęciu prawnokarnym. Szczególny nacisk został położony na omówienie kwestii stalkingu oraz obowiązków nauczycieli w razie popełnienia przez nieletniego czynu karalnego. Część wykładu zostanie również poświęcona kwestii fotografowania/nagrywania nauczycieli i uczniów przez innych uczniów oraz konsekwencjom prawnym takiego zachowania."

 • 12.10 Kreatywność, dostęp i wielozadaniowość. Zarządzanie czasem w dobie mediów cyfrowych. - Grzegorz Stunża

   Opis wkrótce.

Nadchodzące:

Zapisz się: