Napisz do nas

Wybierz pakiet diagnostyczny

Pakiet dla nauczycieli

Witaj Nauczycielu! Przed Tobą kwestionariusz, który pomoże Ci przeanalizować swój stan pod kątem możliwości występowania u Ciebie depresji lub Sezonowego Zaburzenia Nastroju (tzw. Seasonal Affective Disorder – SAD). Znajdź dla siebie czas, spokojne miejsce i krok po kroku przejdź przez kolejne pytania i udzielaj odpowiedzi. Kwestionariusz składa się z części. Na końcach każdej z nich znajdziesz wskazówkę, jak podliczyć punkty. Na końcu testu znajdziesz informację, jak interpretować wyniki.

Zobacz pakiet

Pakiet dla wykładowców

Wykładowco! Przed Tobą kwestionariusz, który pomoże Ci przeanalizować swój stan zdrowia pod kątem możliwości występowania u Ciebie sezonowej depresji. Znajdź dla siebie czas, spokojne miejsce i krok po kroku przejdź przez kolejne pytania i udzielaj odpowiedzi. Kwestionariusz składa się z czterech części. Na końcach każdej z nich znajdziesz wskazówkę, jak podliczyć punkty, a na końcu testu znajdziesz informację, jak interpretować wyniki.

Zobacz pakiet

Pakiet dla studentów

Szanowny Studencie! Przed Tobą kwestionariusz, który pomoże Ci przeanalizować swój stan zdrowia pod kątem możliwości występowania u Ciebie sezonowej depresji. Znajdź dla siebie czas, spokojne miejsce i krok po kroku przejdź przez kolejne pytania i udzielaj odpowiedzi. Kwestionariusz składa się z czterech części. Na końcach każdej z nich znajdziesz wskazówkę, jak podliczyć punkty, a na końcu testu znajdziesz informację, jak interpretować wyniki.

Zobacz pakiet